ЦЕНТР ПІДТРИМКИ СІМ'Ї

ЦЕНТР ПІДТРИМКИ СІМ'Ї

ЦЕНТР ПІДТРИМКИ СІМ'Ї

Товариство Червоного Хреста України та Міжнародний дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ уклали договір про реалізацію проєкту «Створення умов для розвитку соціальної активності та усвідомлення важливості дотримання принципів рівності у молодіжному оточенні», відповідно до якого у Харкові створено Центр підтримки сім'ї.

Проєкт спрямований на роботу із вразливою молоддю, інтеграцію внутрішньо переміщених осіб та надання підтримки у знаходженні власного шляху.

Мета проєкту полягає в тому, щоб при використанні виховних програм сформувати у дітей та молоді певні навички та необхідні знання щодо запобігання конфліктним ситуаціям, неагресивної поведінки, визначенню свого місця в суспільстві, здоровому способу життя, волонтерству та іншим принципово важливим питанням захисту.

Завдання Центру: проведення культурно-масових та спортивних заходів (ігротек, кінопоказів, спортивних ігор тощо), тренінгів на різну тематику та консультацій з проблем сім'ї та розвитку особистості.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото