МОЛОДЬ. ЕНЕРГІЯ. ДІЯ

МОЛОДЬ. ЕНЕРГІЯ. ДІЯ

МОЛОДЬ. ЕНЕРГІЯ. ДІЯ

У Харківській області проходять безліч цікавих заходів: квести, пікніки, поїздки, молодіжні табори, походи та ще безліч всього цікавого! Цільова аудиторія проєкту – молодь віком від 16 до 35 років. Особлива увага приділяється молоді, яка переїхала до Харківської області через конфлікт на сході України. Потоваришувати, знайти себе та можливості для реалізації свого творчого потенціалу, а також просто відпочити допомагає насичена програма проєкту.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото