ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР

ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР

ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР

Проєкт спрямований на створення відкритого простору для розвитку молоді м. Харкова та Харківської області, у тому числі внутрішньо переміщених осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Це місце створено для реалізації добрих ініціатив, щоб кожен бажаючий мав доступ до необхідних для доброї справи ресурсів, будь то інформація, знання, люди, досвідчена команда чи просто простір, де можна спокійно попрацювати. Тут молодь Червоного Хреста Харківської області веде інтерактивну роботу завдяки залученню молодих людей до корисного, цікавого та різноманітного життя в м. Харкові.
Сюди належить і участь у соціальному житті - волонтерство і благодійність, і саморозвиток - професійна література, клуби за інтересами, лекції, і неформальна освіта, і звичайно ж, культурне дозвілля - ігротека, кіноклуб, бібліотека, а також багато іншого.

Адреса: м. Харків, вул. Новгородська, 4.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері.

Наші фото