ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА

ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА

ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА

Програма патронажних сестер є традиційним напрямом діяльності Товариства Червоного Хреста України. Вона створена для надання медичної допомоги, догляду, соціально-побутового обслуговування одиноких, позбавлених опіки непрацездатних громадян похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці та інших соціально незахищених категорій населення.
Щорічно патронажною службою надається допомога вдома понад 4,5 тисячам підопічних (45% з яких — люди, обмежені у пересуванні). На базі трьох центрів першої допомоги, соціальної підтримки та реабілітації, а також десяти кімнат соціальної допомоги Червоного Хреста надається понад 75 000 медичних та соціально-побутових послуг на рік.
Патронажна служба має 26 «банків одягу», в яких уже п'ять років реалізується програма «Чобіт» із залученням натуральної допомоги від населення.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото