Волонтерський центр

Волонтерський центр

Волонтерський центр

Це місце розвитку волонтерського руху та платформа реалізації добрих ініціатив. Це простір, що функціонує для молоді віком від 16 до 35 років і більше.
Кожен знайде тут щось до душі:
- заняття калістенікою,
- волонтерські зустрічі,
- малювання олією,
- Концерти,
- психологічні тренінги,
- літературні вечори,
- відкриті зустрічі з визначними людьми
і багато багато іншого.

У Центрі можна не лише бути учасником, а й стати організатором заходу. Підтримку нададуть досвідчені волонтери та співробітники. Заповняй анкету, і з тобою зв'яжуться. Ми завжди раді новим ідеям та пропозиціям!

Контакти: м. Харків, вул. Новгородська, 4, тел. (050) 385 84 55
Графік роботи: з 11:00 до 18:00 крім суботи та неділі.
Заходи – згідно з анонсами.
Приміщення Центру було відремонтовано та обладнано за підтримки Німецької організації міжнародного співробітництва GIZ у рамках однієї з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото