ЗАМОРОЖЕНИЙ КОНФЛІКТ: ПІДТРИМКА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЗАМОРОЖЕНИЙ КОНФЛІКТ: ПІДТРИМКА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Німецький Червоний Хрест
ЗАМОРОЖЕНИЙ КОНФЛІКТ: ПІДТРИМКА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Проєкт здійснює Міністерство закордонних справ Німеччини у партнерстві з Німецьким Червоним Хрестом та Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Мета проєкту – підвищення продовольчої та медичної безпеки найбільш уразливих категорій внутрішньо переміщених осіб у Харківській області:
- матері-одиначки та вдови/вдівці,
- багатодітні сім'ї (мінімум 3 та більше дітей віком до 18 років),
- сім'ї з дітьми до 4 років,
- вагітні жінки,
- сім'ї з дітьми з інвалідністю,
- сім'ї, які виховують прийомних дітей та дітей-сиріт (під опікою)
- інваліди всіх груп,
- пенсіонери віком від 65 років.

Цей проєкт спрямований на підтримку понад 5000 внутрішньо переміщених осіб Харківської області у вигляді видачі щомісячних ваучерів на продукти харчування (600 грн.) та медикаменти (300 грн.) протягом 28 місяців.
Проєкт є продовженням попередніх проєктів із ваучерної підтримки внутрішньо переміщених осіб, які здійснювалися вище названими організаціями у 2015 та 2016 роках.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері.

Наші фото