ТВОРЧІ ЗАХОДИ

ТВОРЧІ ЗАХОДИ

ТВОРЧІ ЗАХОДИ

 

Напрями діяльності Творчої майстерні:
- Творчі проєкти;
- підготовка артистів фаєр-шоу;
- Дебатний клуб;
- Ігротека;
- Літературний клуб;
- Кіноклуб.
Контакти: тел. +38 (050) 385 84 55

Проєкт «Відкритий простір» за підтримки Німецької організації міжнародного співробітництва (GIZ)
Проєкт спрямований на створення відкритого простору для розвитку молоді м. Харкова та Харківської області, у тому числі внутрішньо переміщених осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Це місце створено для реалізації добрих ініціатив, щоб кожен бажаючий мав доступ до необхідних для доброї справи ресурсів, будь то інформація, знання, люди, досвідчена команда або просто простір, де можна спокійно попрацювати.

Тут молодь Червоного Хреста Харківської області веде інтерактивну роботу, залучаючи молодих людей до життя міста через різноманітність цікавої та корисної діяльності.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото