ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, НЕПРАЦЕЗДАТНИМ ОСОБАМ

ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, НЕПРАЦЕЗДАТНИМ ОСОБАМ

ДОПОМОГА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, НЕПРАЦЕЗДАТНИМ ОСОБАМ

Молодь Червоного Хреста Харківської області запрошує приєднатися до проєкту, щоб спільними зусиллями забезпечити самотнім людям якісніше та повноцінне життя. Волонтери відвідують літніх та безпритульних у таких установах:

- Будинок для людей похилого віку в с. Зарябінка Богодухівського району;
- Харківська міська клінічна лікарня №31;
- Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. А. І. Мещанінова;
– Харківський міський центр реінтеграції безпритульних.
Діти допомагають в організації «добрих обідів», передають продукти харчування та засоби гігієни, а також намагаються надати людям психосоціальну підтримку. Вони вітають їх із святами, дарують подарунки, зроблені своїми руками. А натомість отримують веселі чи сумні, довгі чи короткі, героїчні чи звичайні, але завжди щирі та зворушливі історії з життя цих людей. Вони мають чому повчитися. Але головне – поділитися з ними теплом своїх сердець. Це дуже нелегка робота, але вона приносить багато корисного для особистого розвитку.

Координаторка - Оля Курочкіна.

 


Проект «Відкритий простір» за підтримки Німецької організації міжнародного співробітництва (GIZ)

Проект спрямований на створення відкритого простору для розвитку молоді м. Харкова та Харківської області, у тому числі внутрішньо переміщених осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Це місце створено для реалізації добрих ініціатив, щоб кожен бажаючий мав доступ до необхідних для доброї справи ресурсів, будь то інформація, знання, люди, досвідчена команда чи просто простір, де можна спокійно попрацювати. Тут молодь Червоного Хреста Харківської області веде інтерактивну роботу завдяки залученню молодих людей до  корисного, цікавого та різноманітного життя в Харкові.
Адреса: м. Харків, вул. Новгородська, 4

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото