ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Німецький Червоний Хрест
ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Завдяки підтримці національних товариств Червоного Хреста, інших партнерів та спонсорів, а також населення, Червоний Хрест Харківської області може надавати гуманітарну допомогу найбільш уразливим категоріям населення.

Проект «Захист життя: підтримка внутрішньо переміщених осіб у Харківській області» за підтримки Німецького Червоного Хреста
Проект здійснює Міністерство закордонних справ Німеччини у партнерстві з Німецьким Червоним Хрестом та Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Метою проекту є підвищення продовольчої та медичної безпеки найбільш вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб у Харківській області. Проект спрямований на підтримку понад 5000 внутрішньо переміщених осіб Харківської області у вигляді видачі щомісячних ваучерів на продукти харчування (600 грн.) та медикаменти (300 грн.) протягом 10 місяців.
Адреса: м. Харків, вул. Клочківська, 65, супермаркет "Рост". 

Проект «Відкритий простір» за підтримки Німецької організації міжнародного співробітництва (GIZ)

Проект спрямований на створення відкритого простору для розвитку молоді м. Харкова та Харківської області, у тому числі внутрішньо переміщених осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями. Це місце створено для реалізації добрих ініціатив, щоб кожен бажаючий мав доступ до необхідних для доброї справи ресурсів, будь то інформація, знання, люди, досвідчена команда чи просто простір, де можна спокійно попрацювати. Тут молодь Червоного Хреста Харківської області веде інтерактивну роботу завдяки залученню молодих людей до корисного, цікавого та різноманітного життя в Харкові.

Адреса: м. Харків, вул. Новгородська, 4; тел. +38 (050) 385 84 55
Про можливість отримання допомоги можна дізнатися у районній організації за місцем проживання.
А якщо Ви хочете допомогти нам допомагати, дзвоніть за тел. +38 (066) 701-11-10

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото