ПРОФІЛАКТИКА СОЦІАЛЬНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ХВОРОБ

ПРОФІЛАКТИКА СОЦІАЛЬНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ХВОРОБ

ПРОФІЛАКТИКА СОЦІАЛЬНО-НЕБЕЗПЕЧНИХ ХВОРОБ

Одним із напрямків роботи Червоного Хреста Харківської області у сфері підготовки та реагування на надзвичайні ситуації є профілактика небезпечних захворювань, у тому числі соціальних. Для досягнення цієї мети співробітники та волонтери регулярно здійснюють різноманітні заходи та акції, спрямовані на профілактику вірусних захворювань, СНІДу, туберкульозу тощо.

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото