ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

ЗАГІН ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

Загін швидкого реагування Червоного Хреста Харківської області було створено у лютому 2014 року у зв'язку із неспокійною ситуацією на сході України. Під час масових заворушень, спроб захоплення адміністративних будівель та інших ситуацій насильства робота Загону спрямована на надання першої допомоги та евакуацію постраждалих. Загін сприяє роботі бригадам швидкої медичної допомоги та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Загін постійно чергує на масових заходах, спортивних змаганнях та концертах, кількість учасників яких іноді обчислюється десятками тисяч. Протягом більш ніж 50 чергувань (до кінця 2016 р.) волонтери Загону надали допомогу 130 потерпілим, у тому числі з пораненнями, що загрожують життю.

Якщо ви бажаєте стати волонтерами Загону, дзвоніть за тел. +38 (095) 338-50-47 (Максим)

Наприкінці серпня 2015 р. з ініціативи Ігоря Баглая та розпочала свою роботу ланка ЗШР ХОО ТЧХУ у м. Куп'янськ.
Загін базується у Куп'янському медичному коледжі імені Марії Шкарлетової та складається на даний момент із 10 волонтерів.
Волонтери Загону чергують на всіляких міських заходах, навчають населення міста та району навичкам першої допомоги, беруть участь у зборі гуманітарної допомоги та надають іншу допомогу організації та її бенефіціарам.
Командир Загону - Степан Ковальов.
З ним можна зв'язатися за тел. +38 (099) 258-46-16

 

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото