ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Волонтерська діяльність є невід'ємною частиною Міжнародного руху Червоного Хреста.

Мільйони волонтерів щодня відіграють істотно важливу роль у підтримці роботи співробітників Червоного Хреста та Червоного Півмісяця у всьому світі.
Наші волонтери працюють у різних сферах. Це і допомога людям похилого віку вдома, робота з маленькими дітьми, участь у кампаніях та акціях, спрямованих на протидію поширенню соціально небезпечних хвороб (ВІЛ/СНІД, туберкульоз) та інші напрямки. Кожен вибирає той напрямок, у якому він бачить себе краще.
Ви також можете зробити свій внесок у досягнення нашого спільного завдання – зробити цей світ кращим, гуманнішим і більш відкритим.
Заповняй анкету, і з тобою зв'яжуться. Ми завжди раді новим ідеям та пропозиціям!

Анкета

Усі питання за тел. +38 (095) 125 10 60

Докладніше: Fb  Instagram

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото