Disable Preloader

Допомога дітям

Допомога дітям

Допомога дітям.

У Червоному Хресті Харківської області допомога дітям реалізується за трьома напрямками:
· допомога дітям вразливих категорій у районних організаціях Харківської області;
· відвідування молоддю Червоного Хреста Харківської області дитячих будинків, притулків, інтернатів;
· діяльність Центру підтримки сім'ї в Харкові.

З усіх районних організацій Червоного Хреста в Харківській області найчастіше з дітьми працюють співробітники організацій Дворічанського району Харківської області та Київського району Харкова. Під постійною опікою цих організацій — кілька дитячих садків, діти з інвалідністю та позбавлені батьківського піклування.
Звичайно, що особливу увагу такі діти отримують під час зимових свят. День святого Миколая, Новий рік, Різдво — всі ці свята супроводжуються веселими заходами і цікавими подарунками від наших друзів і партнерів.

Молодіжний рух Червоного Хреста Харківської області регулярно здійснює навчальні та творчі заходи в установах, що перебувають під особливою опікою волонтерів:
· Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай»;
· Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 55;
· Загальноосвітня школа-інтернат № 14;
· Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія».

У ці заклади волонтери щомісяця здійснюють у середньому понад 10 поїздок. Основне завдання таких відвідувань — соціалізація й оздоровлення дітей за допомогою різних творчих і спортивних занять, а також просто живе спілкування.
Ви завжди можете приєднатися до волонтерів для роботи в конкретному дитячому закладі. Давайте разом зробимо життя цих маленьких дітей трішки краще, подаруємо їм свою увагу, турботу, доброту!

Автор - Галина Саган.