Disable Preloader

Допомога постраждалим від пожежі в м. Красноград

Допомога  постраждалим  від пожежі в м. Красноград

Допомога постраждалим від пожежі в м. Красноград.

Одне з головних завдань Червоного Хреста Харківської області — реагування на надзвичайні ситуації в межах наявних ресурсів в організації.

Коли в ніч з 24 на 25 серпня 2016 р. у багатоквартирному будинку в с. Наталине Красноградського р-ну Харківської обл. сталася пожежа і шість сімей залишилися без житла та речей повсякденного вжитку, співробітники Червоного Хреста виїхали на місце події для надання допомоги, зокрема постраждалим відразу було надано одяг і взуття.
У вересні та на початку листопада співробітники і волонтери Красноградської районної організації Червоного Хреста передали допомогу постраждалим у вигляді розкладачок, шаф для одягу, спальних мішків, ковдр, контейнерів для води, комплектів білизни.

На початку січня 2017 р. Червоному Хресту Красноградського району довелося вдруге за останні півроку надавати допомогу постраждалим від пожежі.

Іноді пожежа забирає все, тобто згорає все майно, а від будинку залишається тільки коробка. Так, 9 січня багатодітна сім'я із с. Миколо-Комишувата Красноградського р-ну Харківської обл., яка на початку 2017 р. внаслідок пожежі втратила все, отримала в Червоному Хресті Красноградського району допомогу у вигляді одягу, взуття, спальних мішків і контейнерів для води. Планується надання допомоги у вигляді постільної білизни, ковдр, обігрівачів. Важливо пам’ятати, що в таких ситуаціях потерпілі потребують не тільки найнеобхідніших речей, а й психологічної підтримки. «Головне — це вислухати та підтримати. В такій ситуації ми робимо все, що в наших силах», — бажає всім Наталя Яковенко, волонтер організації, чуйна та невідмовна людина.

Автор - Вікторія Балазюк.