Disable Preloader

ДОПОМОГА ВІД НІМЕЦЬКОГО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

ДОПОМОГА ВІД НІМЕЦЬКОГО ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

Допомога від Німецького Червоного Хреста

Внутрішньо переміщені особи Харківщини більшу частину допомоги від Харківської обласної організації ТЧХУ отримують в натуральній формі – у вигляді одягу, посуду, побутових речей або продуктів питання. Проект «Затяжна криза» – унікальний, бо бенефіціари цього проекту мали змогу отримати грошові ваучери на придбання продуктів питання та інших речей в одному із супермаркетів міста Харкова. Цей проект від Міністерства закордонних справ Німеччини в партнерстві з Німецьким Червоним Хрестом розпочався в Харківській обласній організації Товариства Червоного Хреста України в червні та закінчився в грудні 2015 року.
На протязі цих семи місяців біля 6500 внутрішньо переміщених осіб отримували ваучери на 500 гривень щомісячно. Загальна сума проекту становила – біля 23 мілійонів гривень.
З червня 2015 року на даний проект записалося близько 20 000 чоловік, з числа яких Німецькими донорами було відібрано лише 6 000 з числа найбільш незахищених категорій населення.
З серпня 2015 року, менше, ніж за місяць, волонтери видали ваучери основним учасникам проекту за три літніх місяці. З вересня по грудень 2015 року зазначені бенефіціари отримували решту ваучерів.
В даний час Червоний Хрест залишається найстарішою і найбільшою в світі організацією, яка надає допомогу постраждалим в результаті різних кризових ситуацій. Завдяки команді професійних волонтерів Червоного Хреста Харківщини і ретельній координації проекту ми змогли залучити ще більше уваги до важкої ситуації на Сході України, що допоможе всім тимчасово переміщеним особам, незалежно від категорії, отримувати гуманітарну допомогу.

Автор - Галина Саган.