ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Допомога внутрішньо переміщеним особам.

Завдяки підтримці національних товариств Червоного Хреста, інших партнерів і спонсорів, а також населення Харківської області ХОО ТЧХУ надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам найуразливіших категорій.

Зокрема, внутрішньо переміщені особи:
· можуть отримати допомогу в районних організаціях Червоного Хреста за місцем проживання;
· стати бенефіціаром проекту «Захист життя: підтримка внутрішньо переміщених осіб у Харківській області» від Німецького Червоного Хреста (5 тис. бенефіціарів у 2016 р.);
· отримати психологічну та соціальну підтримку за проектом «Відкритий простір» від Німецької організації міжнародного співробітництва GIZ (близько 200 заходів у 2016 р.).

Важливо, що проект з видачі ваучерів внутрішньо переміщеним особам у Харківській області триватиме і в 2017 р. Усі одержувачі допомоги обов’язково будуть проінформовані про початок видачі таких ваучерів. До цього часу відповіді на запитання щодо участі в проекті можна дізнатися за телефонами: (050) 742-85-97, (050) 312-33-22 (щодня, крім вихідних) з 10:30 до 17:00.

При наданні допомоги вразливим категоріям населення Червоний Хрест Харківської області приділяє особливу увагу співпраці з різними організаціями, в тому числі освітніми установами.
Так, у 2016 р. продуктивним партнером ХОО ТЧХУ став Харківський навчально-науковий інститут державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

Співробітники Молодіжного центру Червоного Хреста відвідали студентів інституту з бесідою і взяли участь у Дні відкритих дверей, розповівши про можливості отримання психосоціальної підтримки та участі у волонтерській діяльності. Для іноземних студентів тренери Червоного Хреста Харківської області провели кілька майстер-класів з першої допомоги на англійській мові.

За організацію співпраці дякуємо професору, доктору економічних наук, директору ХННІ ДВНЗ «Університет банківської справи» Борису Вадимовичу Самородову та кандидату юридичних наук, доценту кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Роману Володимировичу Галичу.

Автор - Галина Саган.