Disable Preloader

Конкурс соціальної фотографії "ПОЧУТТЯ В ПІКСЕЛЯХ"

Конкурс соціальної фотографії

Конкурс соціальної фотографії «Почуття в пікселях».

Із 25 січня по 5 березня 2016 р. відбувся конкурс соціальної фотографії «Почуття в пікселях», організований в рамках проекту Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України «Молодь. Енергія. Дія».
Учасники — а ними могли бути всі громадяни України у віці від 14 до 35 років — надіслали свої фотороботи в одну з трьох номінацій: «Подолати», «Промінь добра», «Незвичайне в звичайному» (до цієї номінації свої фото подавали тільки внутрішньо переміщені особи).

У рамках фотоконкурсу всі бажаючі могли взяти участь в низці заходів:
— два майстер-класи з відомими фотографами — Володимиром Бисовим і Олександром Зарайським;
— фотоквест;
— фотовиставки в ТРЦ «Французький бульвар» і в НТУ «ХПІ»;
— урочистий концерт, під час якого журі фотоконкурсу визначило переможців.

Учасники фотоконкурсу змагалися за головний приз — сертифікат на подорож Україною від компанії «Міко-Тур».
Переможців у кожній номінації обирало журі: співробітник Міжнародного Комітету Червоного Хреста Наталія Василюк, співробітник Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України з питань молодіжного руху Марина Кожедуб та одні з кращих фотографів Харкова — Володимир Оглоблін і Олег Мальований.
А ось і переможці!

Номінація «Подолати» — Інна Дудник, фото «Єдиний слухач».
Номінація «Промінь добра» — Наталія Ніколаєнко, фото «Радість зустрічі».
Номінація «Незвичайне в звичайному» — Ольга Проценко, фото «Гулівер».

З 19 по 24 лютого в рамках конкурсу відбувся фотоквест, учасникам якого було запропоновано зробити три фото на теми «Типовий Харків», «Персонаж» і «Доброта». Переможців обирали організатори конкурсу «Почуття в пікселях». 1 місце посіла Олена Чжу, 2 місце — Карина Мельник, 3 місце — Леонід Кривошеєв і Євген Мовчун. Нагородою переможцям стали сертифікати на оренду фотостудій «Бінго» і «Позитив +».
Під час фотоконкурсу «Почуття в пікселях» відбувалося також інтернет-голосування в соціальних мережах.На думку інтернет-користувачів, перші місця в кожній із номінацій посіли: Яна Гріцкевіч (фото «Їжачок»), Сергій Єлдинов (його фото подано на обкладинці журналу) і Настя Юрченко (фото «Укулеле»). Переможці інтернет-голосування отримали сертифікати на враження-задоволення від «Бодо».

5 березня відбувся завершальний етап конкурсу – урочистий концерт.У рамках концерту були запропоновані цікаві заходи, люди знайомились, спілкувались, пригощалися на кава-брейках. У гостей урочистий вечір (який тривав близько трьох годин!) викликав безліч емоцій, були жваві дискусії та обговорення.
Ми бажаємо всім творчих перемог, нехай таких позитивних фотографій, які були подані на конкурс, у вас буде багато, а таких моментів у житті — ще більше! І нехай почуття вимірюються не тільки пікселями та мегабайтами, а й справжніми добрими емоціями в реальному житті!

Автор - Альона Гаврась.