Disable Preloader

Майстер класс для ДСНС

Майстер класс для ДСНС

Волонтери Червоного Хреста провели майстер-клас для майбутніх рятувальників.

22 та 23 лютого волонтери Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели для слухачів навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області дводенні заняття з надання первинної медичної допомоги постраждалим.

Під час даного заняття волонтери наочно продемонстрували майбутнім рятувальникам способи та методи зупинення артеріальної і венозної кровотечі, фіксації з іммобілізацією верхніх і нижніх кінцівок при переломах та вивихах. Також за допомогою манекенів та спеціального медичного і рятувального обладнання практично відпрацювали методику сердечно-дихальної реанімації, показали дії при відкритому і закритому пневматорексах.

Загалом організація Червоного Хреста активно співпрацює з підрозділами ДСНС і беруть участь практично у всіх гуманітарних операціях місцевого та регіонального масштабу. Окрім того, вони приймають активну участь у співпраці з рятувальниками щодо проведення профілактичних заходів по попередженню та запобіганню виникнення пожеж, розповсюджують тематичні листівки і пам’ятки, проводять виступи на підприємствах та в навчальних закладах.

ГУ ДСНС України у Харківській області

http://kharkiv.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/6887.html

Автор - Владислав Васильцов.