Disable Preloader

Меморандум про співробітництво із управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації

Меморандум про співробітництво із управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації

Меморандум про співробітництво із управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

В Північно-Східному міжрегіональному управлінні укладено Меморандум про співпрацю з обласною організацією Товариства Червоного Хреста

15 серпня 2018 року в Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було укладено Меморандум про співпрацю з Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Меморандум про співпрацю має на меті покращення умов перебування осіб, взятих під варту, засуджених та ув’язнених осіб, взаємодію та координацію гуманітарної діяльності в сфері виконання покарань в установах виконання покарань Харківської області.

Документ підписали начальник Північно-Східного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Георгій Романов та голова Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Костянтин Башкіров. Керівники зазначили, що будуть докладати всіх можливих зусиль для подальшого розвитку взаємовигідного співробітництва та забезпечення виконання умов Меморандуму.

Автор - Галина Саган.