Disable Preloader

Ми на міжнародному рівні

Ми на міжнародному рівні

Ми на міжнародному рівні.

35 країн-учасниць, представників Національних Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця зібралися 9 серпня всі разом на літньому Міжнародному молодіжному таборі в Туреччині.

Наш активний волонтер, тренер з першої допомоги, Лідер Молодіжної Ради Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, Максим Жаріков став учасником даної події.

Турецький Червоний Півмісяць щорічно організовує Міжнародні молодіжні табори з метою знайомства активних волонтерів з різних куточків світу для розвитку свого гуманітарного потенціалу, обміну досвідом, розробкою нових проектів на вдосконалення як молодіжного руху у своїх Національних Товариствах, так і в цілому діяльності організації.

Табір був організований на живописному острові Хейбеліаді міста Стамбула. Він об'єднав представників таких країн: Румунії, Шрі-Ланки, Мальдів, Марокко, Конго, Уганди, Руанди, Ірландії, Фінляндії, Боснії та Герцоговини, Болгарії, Казахстану, Таджикістану, Туркменістану, Киргистану, Пакістану, Азербайджану, Японії, Південної Кореї, Північного Кіпру, Литви, Італії, Малайзії, Єгипту, Туреччини, Ірану, Південного Судану, Малі, Катару, Бахрейну, Кувейту, Сирії, Мозамбіку і, звичайно, УКРАЇНИ!

Взаємодія з представниками Червоного Хреста та Червоного Півмісяця відкривала чудову можливість волонтерам побачити, почути хороші приклади міцних систем Товариств, напряму спілкуватися з представниками інших країн, знаходити відповіді на відкриті питання і брати до уваги ключові моменти у методиках вдосконалення організації.

Табір допоміг створити нові дружні стосунки між учасниками, згуртувати молодь та зблизити взаємодію Національних Товариств, усвідомити міжкультурний обмін, спілкування та навчання, спільне створення проектів на вирішення проблем міграції.

Протягом восьми днів учасники знайомилися з культурними цінностями міста. Відвідавши Єгипетський базар, вежу Галата над горизонтом Бейоглу, Мечеть Султанахмет, Цистерну Базиліка, палац Топкапі та поблукавши вуличками Стамбулу, учасники табору всеціло сформували уявлення про культурні скарби Сходу. Але не тільки надбання міста прикрашали час у таборі, а й міжнародна ніч. Це час, коли всі представляли свої країни, свої традиції, національні танці, одяг, музику та кухню. Турецькі активісти розкривали свою техніку малюнку: нанесення фарб у судині з водою з подальшим перенесенням на аркуш. Як будь-який літній табір, який включає в себе й активний та спортивний відпочинок, волонтери брали участь у плаванні, стрільбі з лука, грі в пейнтбол та шахи, катанні на гігантських качелях, участь в орієнтуванні, пригоди в мотузковому парку, плавання, тощо.

Дякуємо волонтерам Турецького Червоного Півмісяця за можливість представляти наше Національне Товариство на міжнародному рівні.

Автор - Галина Саган.