Disable Preloader

Загальний волонтерський брифінг волонтерів ХОО ТЧХУ

Загальний волонтерський брифінг волонтерів ХОО ТЧХУ

2 вересня відбувся загальний волонтерський брифінг, на якому зібралися майже усі волонтери Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.


На зустрічі ми в цифрах поговорили про наші досягнення за цей період. За час вторгнення продуктові набори одержало півтора мільйона людей, ми видали більше мільйона гігієнічних наборів. Протягом повномасштабного вторгнення рф на територію України  Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста надано психосоціальну підтримку більш ніж 2000 ВПО та дітям. За кордон евакуйовано та розміщено 65 дітей з інвалідністю та понад 100 людей з інклюзією.

Загалом волонтери Червоного Хреста за час вторгнення надали допомогу більш, ніж мільйону людей. Інструктори Харківської обласної організації Червоного Хреста України провели курси з першої допомоги та мінної безпеки, у яких взяли участь більш, ніж 5000 осіб.

У дружній атмосфері ми згадали як починалася наша діяльність, яка була ситуація в кінцю лютого. Проговорили ключові події, що відбулися з кінця лютого, проаналізували наші досягнення та негаразди, поділилися власними хвилюваннями. 

Це була дуже емоційна зустріч, кожен волонтер відчув себе частинкою великої родини, кожен усвідомив, який величезний внесок зробив, і що тисячі життів було врятована завдяки тому, що ми незламні.

Під час брифінгу обговорили подальше надання гуманітарної допомоги, діяльність загону швидкого реагування, евакуацію населення та популяризацію першої допомоги. Також волонтери розповіли про першу психологічну допомогу та психосоціальну підтримку населення, важливість навчання мінної безпеки, необхідність донорства та еко-свідомість.


Окрім волонтерів Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, також вдалося приїхати нашим волонтерам із Лозової, Краснограду, Богодухова, Змієва, Старого Салтову,  було багато наших друзів та партнерів.

У заході взяв участь заступник начальника Харківської обласної державної адміністрації Роман Семенуха та Директор Департаменту цивільного захисту ХОВА Іван Сокол. Віони вручили волонтерам відзнаки за вагомий вклад у нашу спільну справу від Харківської обладміністрації. «Ми висловлюємо вдячність всім волонтерам та працівникам Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за відданість справі та стійкість до будь-яких викликів. У тісній співпраці та координації ХОВА з представниками Червоного Хреста ми спрямовували гуманітарну допомогу в десятки населених пунктів Харківщини», – зазначив Роман Семенуха.

Було помітно, що усіх нас об'єднує втомлений погляд, адже кожен з наших волонтерів докладає максимум зусиль щодня, допомагаючи цивільному населенню - call-центр, логісти, водії, вантажники, волонтери складу, ПСП-шники, волонтери напрямку першої допомоги, члени загону швидкого реагування, еко-напрям, зоо-напрям, інструктори з мінної небезпеки, фармацевти, донори та багато інших волонтерів - вклад кожного волонтера неможливо оцінити.