Disable Preloader

Посол доброї волі Товариства

Посол доброї волі Товариства

Посол доброї волі Товариства

У квітні 2019 р. на урочистій конференції, організованій Харківською обласною організацією Товариства, відбулося призначення Олександра Гвоздика, чемпіона світу з боксу в напівважкій вазі за версією WBC, послом доброї волі Товариства Червоного Хреста України.
Під час конференції Олександр отримав відповідне посвідчення, і сторони підписали Меморандум про співпрацю між Товариством і послом доброї волі для формування поваги до світових гуманітарних цінностей, керуючись принципами гуманізму, політичної нейтральності, добровільності.
Сторони домовились про взаємодію та координацію в сфері гуманітарної діяльності, а також у популяризації здорового способу життя серед населення України.
«Для мене це велика честь і неймовірна довіра до мене. Я докладу всіх зусиль, щоб донести до людей необхідність благодійної допомоги, тому що одна людина в полі не воїн, а якщо до цієї роботи підключиться кожен, хто має можливість допомогти нужденним, ми досягнемо глобальних цілей Червоного Хреста», — наголосив Олександр.
Майже відразу після підписання Меморандуму посол доброї волі Товариства почав діяти. 9 травня 2019 р. в одному із найчудовіших місць Харкова, в міському саду ім. Т. Г. Шевченка, за участі Олександра Гвоздика було висаджено 7 дубів, що символізують Основоположні принципи Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця: гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдиність, універсальність. У заході взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес і представники адміністрації міста, голова Представництва Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця в Україні Георгій Гігіберія, голова Харківської обласної організації Товариства Костянтин Башкіров, співробітники і волонтери Товариства, зокрема Загону швидкого реагування.
Також цього дня Олександр Гвоздик з дружиною, Георгій Гігіберія, Харіс Алієвич (делегат Німецького Червоного Хреста), співробітники і волонтери Червоного Хреста України відвідали Харківський міський перинатальний центр, якому було передано підгузки від Німецького Червоного Хреста.
Тож, посол доброї волі та представники Товариства докладатимуть усіх можливих зусиль для подальшого розвитку співробітництва та забезпечення виконання умов Меморандуму.

Автор - Костянтин Башкіров.