Disable Preloader

Прес конференція ХОО ТЧХУ на медійний платформі Kharkiv Media Hub

Прес конференція ХОО ТЧХУ на медійний платформі Kharkiv Media Hub

  Сьогодні на медійний платформі Kharkiv Media Hub відбулася прес-конференція Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, під час якої її голова Костянтин Башкіров детально розказав про роботу організації протягом останнього надскладного воєнного року у нашій країні.


  Зокрема, він зазначив, що на сьогодні на території Харкова та області діє 12 місцевих організацій ХОО ТЧХУ, у яких залучені понад 700 волонтерів та співробітників різних напрямків.


  Починаючи з березня 2022 року на базі організації створено колцентр. Щодня понад 20 спеціалістів приймали понад дві тисячі дзвінків від громадян - це колосальне навантаження!


  Крім того, з перших днів початку повномасштабної війни в Харкові працював логістичний центр ТЧХУ.


  «Щодня за цей рік наші волонтери здійснювали близько 1200 доставок необхідних речей людям. Тож ви тільки вдумайтеся: загалом за понад рік більше 3.5 млн людей у Харкові та області отримали гуманітарну допомогу від ТЧХУ. Це просто неймовірно!» - наголосив Башкіров.


  Разом з тим, за словами Башкірова, найболючішою темою залишається евакуація: за нею стоять життя десятків тисяч мешканців Харківщини.


  «З травня 2022 року Харківська обласна організація ТЧХУ взяла на себе частку відповідальності за цим процесом. За цей період наші волонтери евакуювали понад 27 тисяч людей - починаючи з Печенізького напрямку і закінчуючи Куп’янським. Всього ж при штабі ХОВА нами скоординовано евакуацію більше 50 тисяч людей. Цей процес триває і сьогодні: наші волонтери вивозять людей з зон постійних обстрілів. Робимо все, щоб врятувати максимум життів!» - зазначив Башкіров.


  Своєю чергою Тетяна Зима - виконавча директорка Харківської обласної організації ТЧХУ - звернула увагу на те, що у їхній команді волонтерів є й іноземці.


  «До нас приєднуються люди з різних країн - Австралії, Канади, США, Європи та ін. Вони проходять усі необхідні навчання і стають частиною нашої команди. Проте окремо хочу відзначити волонтерів - тимчасово переміщених осіб. Так, у нас є люди з Сєвєродонецька, з Лиману. Вони не на словах знають, що таке горе, тож віддаються волонтерській справі з усією душею», - розказала Зима.


  Коротко в цифрах про роботу Харківської обласної організації ТЧХУ за цей рік:

   • в Харкові напередодні зими були облаштовані 72 пункти незламності;
   • майже 40 лікарських закладів отримали допомогу у вигляді мед обладнання;
   • за цей час більше тисячі донорів залучені до допомоги людям;
   • загалом понад 800 населених пунктів були забезпечені гуманітарною допомогою.