Disable Preloader

Проект "Захист Життя"

Проект

Проект «Захист життя».

Україна все ще перебуває в кризі, і тисячі людей потерпають від конфлікту, який триває в Донецькій і Луганській областях. Більшість внутрішньо переміщених осіб (близько 200 000) на даний час тимчасово або постійно мешкають у Харкові та Харківській області.

У рамках надання допомоги внутрішньо переміщеним особам у придбанні предметів першої необхідності Німецький Червоний Хрест спільно з Харківською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України протягом 10 місяців безпосередньо підтримують 5000 найбільш вразливих осіб серед вимушених переселенців продовольчими (на 600 грн щомісяця) і фармацевтичними (на 300 грн щомісяця) ваучерами. Із цих 5000 бенефіціарів — переважно жінки (матері-одиначки), діти, люди похилого віку.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини, і його загальна мета — підвищення рівня продовольчої та медичної безпеки найбільш вразливих категорій внутрішньо переміщених осіб у Харківській області, забезпечення доступу до основних продуктів, засобів гігієни та медичних товарів.

За цим проектом під час зимових свят 1550 дітей отримали 800-грамові набори цукерок та інших солодощів, було організовано дитяче свято: Дід Мороз і Снігуронька грали з дітьми, влаштовували конкурси, дарували святковий настрій.

Автор - Харіс Алієвіч.