Disable Preloader

ПРОФІЛАТИКА СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

ПРОФІЛАТИКА СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Подарунки від корпорації "Ранок".

Перед новорічними святами молодіжне відділення Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, видавництво «Ранок» і ТОВ «Ранок-Креатив» порадували діток із сімей вразливих категорій цікавими та корисними подарунками — дитячою літературою та розвивальними іграшками.

Частину подарунків було передано до районних організацій Червоного Хреста Харківської області, а іншу відразу відправлено до дитячих будинків, зокрема в Луганський обласний будинок дитини № 2, розташований у м. Сєвєродонецьку. Хлопчики й дівчатка тренувалися зав’язувати шнурки на спеціальних посібниках, складали паперові ґудзики та дерев’яні кубики, познайомилися з морськими мешканцями та будували будинки із 3D-пазлів.

Перелічені ігри — лише невелика частка продукції, наданої видавництвом «Ранок» і ТОВ «Ранок-Креатив». Так, у Молодіжному центрі Червоного Хреста Харківської області подарункові набори отримали понад 270 родин, у кожній з яких виховується від 1 до 4-х дітей (набори були розраховані на кожну дитину окремо, відповідно до її віку та статі). Разом було видано 423 набори.

Подарунки дуже сподобались дітям, а їхні батьки були щиро вдячні.

А ми, в свою чергу, хочемо висловити величезну подяку видавництву «Ранок» і «Ранок-Креатив» і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
Окрема подяка — волонтерам Молодіжного центру за організацію видачі подарунків. Нагадуємо, кожен бажаючий може бути учасником заходів нашого Центру та долучитися до волонтерського руху.

Автор - Галина Саган.