Disable Preloader

Школа соціального активизму

Школа соціального активизму

ШКОЛА СОЦІАЛЬНОГО АКТИВІЗМУ

Останнього дня жовтня 2015 р. у молодіжному офісі Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України стартувала вже VII (!) Школа соціального активізму. Офіс «молодіжки» Червоного Хреста був, як завжди, гостинним: у заході взяли участь понад 30 осіб — із Запоріжжя, Маріуполя, Красного Лиману, Артемівська та звичайно ж Харкова.
Вони знайомилися, вчилися, приміряли на себе ролі магістрів креативного мислення та дикунів, ліпили з тіста й створювали свої команди. Крок за кроком учасники Школи підходили до відповідального моменту — народження власного благодійного проекту!
Отже, з гордістю представляємо шість проектів, народжених в рамках VII Школи. Реалізація цих проектів відбулася в листопаді — грудні 2015 р.
• «Ми — не жертви сучасних технологій!» — цикл мотивуючих лекцій для школярів. Хлопці однієї з харківських команд намагалися переконати своїх слухачів, що слід відвести очі від моніторів і поглянути на реальний світ, адже в ньому так багато цікавого, та й «розширення» більше!
• «Подаруй дитині диво» — майстер-клас для діток внутрішньо переміщених осіб, що перебувають на закритій турбазі та не мають можливості займатися в гуртках і секціях. Цей майстер-клас проводили дівчата з Красного Лиману.
• Донорська акція зі збору крові — актуальна тема в усьому світі. Цей проект реалізували волонтери з Артемівська.
• «Що таке Червоний Хрест і навіщо він потрібен» — тема лекції для студентів від ініціативних запорізьких волонтерів. Мета лекції — зробити презентацію Червоного Хреста та розвіяти міфи, пов'язані з незнанням діяльності цієї міжнародної організації.
• Культурний вечір — проект маріупольських хлопців для сімей внутрішньо переміщених осіб та їхніх дітей. Гарний настрій і психологічне розвантаження були забезпечені музикою і танцювальними заняттями з професійними викладачами.
• Свято першого дня зими — волонтери з Харківського базового медичного коледжу створили передсвятковий настрій у вихованців спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 55 для дітей з порушеннями розумового розвитку. На малюків чекали хороводи, спілкування з цікавими гостями та частування.
У грудні 2015 р. у молодіжному офісі ХОО ТЧХУ відбулося підбиття підсумків VII Школи соціального активізму. Дві харківські команди молодих волонтерів ділилися враженнями про те, як їм працювалося разом, як вони створювали свої оригінальні проекти, як змінилося життя кожного з учасників Школи після проекту. Усі залишилися впевненими, що домоглися успіху, адже команди планують повторювати свої проекти. Завершилася зустріч традиційними «обнімашками».
Усі учасники VII Школи отримали сертифікати.

Автор - Ганна Гордєєва.