Disable Preloader

Спільна прес-конференція ХОО ТЧХУ, ХОДА та ГУ ДСНСУ

Спільна прес-конференція ХОО ТЧХУ, ХОДА та ГУ ДСНСУ

Спільна прес-конференція ХОО ТЧХУ, ХОДА та ГУ ДСНСУ.

2 лютого 2016 р. у прес-центрі Харківської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція «Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України: ефективна взаємодія з органами державної влади в сучасних умовах».

У роботі конференції взяли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Михайло Євгенович Черняк, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ГУ ДСНС) в Харківській області Олександр Васильович Волобуєв, голова Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України (ХОО ТЧХУ) Костянтин Євгенович Башкіров, радник президента Товариства Червоного Хреста України з юридичних питань, член правління ТЧХУ Олег Володимирович Михайлов.

Під час конференції обговорювались питання співробітництва ХОО ТЧХУ та ХОДА щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, організації передачі медичного обладнання в медичні заклади Харківської області, а також плани на майбутнє.

Слід зазначити, що в галузі навчання населення навичкам першої допомоги та в питаннях допомоги в разі надзвичайних ситуацій між ХОО ТЧХУ та ГУ ДСНСУ в Харківській області встановлені міцні багаторічні стосунки. Крім того, цими організаціями розроблено, підписано та впроваджено інструкцію про взаємодію.
Детальніше про перебіг прес-конференції можна дізнатися за посиланнями:

http://kharkivoda.gov.ua/news/78838 (у тому числі фото);

http://kharkivoda.gov.ua/news/78809 (у тому числі відео).

Автор - Галина Саган.