Disable Preloader

СПІВПРАЦЯ З «ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ УКРАЇНА»

СПІВПРАЦЯ З «ПРОКТЕР ЕНД ГЕМБЛ УКРАЇНА»

Співпраця з «Проктер енд Гембл Україна».

У результаті конфліктної ситуації на Сході України багато людей залишилися без рідних осель і були змушені переїхати до інших областей України. Протягом останніх двох років Харківщина прийняла понад 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які не тільки відразу після приїзду, але й зараз мають потребу в багатьох простих речах — продуктах, одязі, засобах гігієни. Із різними споживчими товарами мешканцям Харківської області дуже допомогла компанія «Проктер енд Гембл Україна». Ця компанія співпрацює з Червоним Хрестом Харківщини вже давно, проте з початком кризових часів збільшила свою допомогу.
Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України отримала від компанії «Проктер енд Гембл Україна» благодійну допомогу у вигляді засобів гігієни, памперсів для дітей, миючих засобів та інших споживчих товарів для надання допомоги внутрішньо переміщеним особам Харкова та Харківської області. Допомогу було надано лікувальним установам, ветеранським організаціям, а також через структурні підрозділи Харківської обласної організації ТЧХУ.
Компанія «Проктер енд Гембл Україна» протягом 2014 р. надала допомогу на загальну суму 505 683 грн, завдяки чому було підтримано 8483 особи; протягом 2015 р. — на загальну суму 4 091 513 грн, допомогу отримали 38 915 осіб.
Допомога, яку надає «Проктер енд Гембл Україна», є вкрай важливою для вразливих категорій населення Харківщини, і ми сподіваємося на подальшу співпрацю заради гуманності.

Автор - Валентина Костенко.