Disable Preloader

Творчість і Мир

Творчість і Мир

Творчість і Мир.

З 15 вересня по 15 грудня 2015 р. молодь Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України успішно здійснила проект «Творчість і Мир» за фінансової підтримки УВКБ ООН і Данської Ради в справах біженців.
Проект був спрямований на вирішення проблем культурного дозвілля для внутрішньо переміщених осіб, а також їхньої соціалізації та адаптації в новій спільноті. В ході реалізації Проекту було охоплено близько 350 осіб.

Протягом трьох місяців в рамках Проекту було проведено понад 10 захоплюючих заходів: кілька майстер-класів зі стріт-арту й акрилового живопису; фестиваль стріт-арту «Знаки Миру», в ході якого була організована художня виставка та розписана стіна поряд з одним із харківських будинків (вул. Мироносицька, 49); благодійний acoustic-вечір; серія виставок картин; благодійний інтернет-аукціон картин. На кошти, отримані на аукціоні, був куплений музичний синтезатор для лікувально-профілактичного закладу «Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений гай», в якому мешкають діти від 2 до 8 років (у тому числі діти тимчасово переміщених осіб).

Ми щиро вдячні НКО «Фундація регіональних ініціатив» і Teаm International за підтримку Проекту, адміністрації Київського району м. Харкова за дозвіл на проведення фестивалю стріт-арту, співробітникам Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна за надання приміщення для благодійного концерту. Також дякуємо установам, що були залучені для проведення виставок: Чорнобильській майстерні, Харківській обласній бібліотеці для юнацтва, бібліотеці Харківського політехнічного університету. Окремої подяки заслуговують професійні художники та студенти Харківської державної академії дизайну та мистецтв, які організували всю «художню» частину проекту.

Автор - Галина Кулініченко.