Disable Preloader

«ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР» ЗА ПІДТРИМКИ GIZ

«ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР» ЗА ПІДТРИМКИ GIZ

«Відкритий простір» за підтримки giz.

За фінансової підтримки Німецької організації міжнародного співробітництва GIZ (у рамках однієї з ініціатив інфраструктурної програми для України, що фінансується урядом Німеччини) молодіжне відділення Червоного Хреста Харківської області з літа 2016 р. до лютого 2017 р. реалізовувало проект «Відкритий простір: Молодь. Енергія. Дія» зі створення та розвитку Молодіжного центру (далі — Центр).

Завдяки підтримці GIZ був здійснений ремонт приміщень, зокрема їх адаптація для потреб людей з обмеженими можливостями. Придбано частину необхідного обладнання та меблів, що дозволило влаштувати тематичні зони, а саме робочу зону (обладнана ноутбуками, має безкоштовний Wi-Fi), тренінговий зал, кухню, дитячу кімнату (для учасників, у яких є маленькі діти), кімнату для проведення зустрічей і переговорів. Центр є комфортним і виглядає дуже сучасним. Зрозуміло, що в ремонті брали участь і наші волонтери.

У рамках проекту відбуваються інтеграція й адаптація внутрішньо переміщених осіб і людей з обмеженими можливостями завдяки участі цих груп у різноманітних спільних заходах (творчих, освітніх, розважальних, психологічних тощо). Щомісяця Центр відвідують 400–500 бенефіціарів.

Унікальність проекту полягає в тому, що в роботі Центру активну участь беруть волонтерські команди Червоного Хреста. Більш того, бенефіціари, які приходять до Центру за допомогою, знайомляться з волонтерами й часто самі долучаються до волонтерській діяльності.
Цей проект — майданчик для комфортного налагодження соціальних зв’язків між різними людьми, тими, що потребують допомоги, і тими, що можуть її надати.

Автор - Владислав Васильцов.