Disable Preloader

Харківська обласна прокуратура відзначила подяками представників ХОО ТЧКУ

Харківська обласна прокуратура відзначила подяками представників ХОО ТЧКУ

Харківська обласна прокуратура відзначила подяками представників Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за порятунок дітей, які вижили під час розстрілу окупантами автомобільної колони 

3 листопада керівництво Харківської обласної прокуратури провело зустріч з волонтерами Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. 

Насамперед очільник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков подякував волонтерам за допомогу в евакуації двох дітей, які вижили під час розстрілу окупантами автомобільної колони поблизу села Курилівка 25 вересня. За ініціативи харківських прокурорів, які звернулись до Товариства Червоного Хреста України, хлопчика віком 1,1 років та дівчинці, якій 5,5 років, було відвезено до їхніх родичів. Кервіник обласної прокуратури нагородив волонтерів подяками за віддану роботу та порятунок маленьких українців. 

На спільній зустрічі прокурори спільно з представниками міжнародної організації також обговорили проблемні питання, які виникають у роботі під час воєнного стану.  

Очільник обласної прокуратури акцентував увагу на підвищенні рівня співробітництва та комунікації у разі отримання будь-якої інформації, що може бути корисною для органів правопорядку, з метою своєчасного реагування. 

«Внаслідок збройної агресії РФ мирні українці зіштовхнулись з численними викликами. Волонтери вносять вагомий внесок у перемогу над ворогом та є надзвичайно важливими для суспільства. Бути волонтером — це допомогати тим, хто цього потребує. Ми дякуємо вам за активну співпрацю та координацію з прокуратурою», — зазначив Олександр Фільчаков.