Disable Preloader

ХОО ТЧХУ підписав Меморандум з очільниками ОТГ Вовчанської та Золочівської

ХОО ТЧХУ підписав Меморандум з очільниками ОТГ Вовчанської та Золочівської

   Сьогодні, коли в Україні уже понад рік триває повномасштабна війна, важливо мати підтримку і налагоджувати тісну співпрацю з місцевими громадами. Так, днями Костянтин Башкіров, Голова від імені Харківської Обласної Організації Червоного Хреста України підписав Меморандум про співпрацю з очільниками двох ОТГ області - Вовчанської та Золочівської.

   Відзначу, що з часу початку бойових дій та успішної деокупації регіону наші волонтери активно допомагають мешканцям цих громад. Так, загалом за цей час на територію Вовчанської ОТГ ми доставили близько 550 тонн, а до  Золочівської - близько 68,8 тис. кг гуманітарного вантажу. Зокрема, волонтери ТЧХУ Харківщини привозили мирним українцям продуктові, гігієнічні та кухонні набори,  ковдри, спальні комплекти, рушники, ліхтарі та інші найнеобхідніші речі для життя в надскладних умовах воєнного стану. Також для мешканців двох громад ми облаштували понад 600 печей-буржуйок з комплектами димарів та встановили понад 600 електричних конвекторів для опалення приміщень.

   У середньому наші волонтери надали допомогу понад 22,5 тис. мешканцям Вовчанської та Золочівської громад Харківської області.

   Тож підписання Меморандуму про співпрацю є важливим кроком для нашої подальшої допомоги регіону. Цей крок створює своєрідну платформу для майбутніх спільних проєктів. Зазначу, що демонструючи спільну роботу із місцевою владою, ми точно виправдаємо колосальну довіру, яка є у нас від іноземних донорів, та отримаємо можливість залучити як ресурси Харківського Червоного Хреста, так і держави задля допомоги всім, хто цього найбільше потребує.

   Працюємо разом для України та її громадян! Ми сильні - бо ми Єдині!