БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1115 Товариство Червоного Хреста України має право навчати населення першої долікарської допомоги.

Базовий тренінг надання першої допомоги розрахований для всіх бажаючих незалежно від віку та освіти. Різні ситуації трапляються щодня і можуть статися з кожною людиною, незалежно від статі, віку, сімейного стану, професії, способу життя. Звичайно, всі ми сподіваємося, що з нами нічого поганого не станеться. Але для того, щоб почуватися впевнено в екстремальній ситуації, коли терміново потрібно допомогти близькій людині, другу або просто перехожій до приїзду лікарів, необхідно знати, що робити.
Під час навчання ми фокусуємося на відпрацюванні здобутих навичок, у тому числі на спеціальних манекенах-тренажерах, що дозволяє опанувати не просто теоретичні знання, а й практичні вміння. Наприкінці відбувається практичний іспит та видача сертифікату міжнародного зразка.
Наша програма сертифікована Global First Aid Reference Centre of International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies (Глобальним довідковим центром з навчання першої допомоги Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця).

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ (включено відпрацювання навичок слухачами):
- вступ та презентація Міжнародного Руху — 25 хв.
- принципи надання першої допомоги (що робити насамперед)— 55 хв.
- техніка виконання відновного становища — 45 хв.

 • серцево-легенева реанімація — 80 хв. - дії при порушенні прохідності дихальних шляхів — 50 хв. - допомога при кровотечах і травматичній ампутації — 95 хв. - допомога при ранах і сторонніх тілах в ранах — 65 хв. - допомога при травмах опорно-рухового апарату, черепно-мозкових травмах і травмах хребта — 65 хв.
  - способи транспортування потерпілого та дії при ДТП — 130 хв.
  - допомога при опіках— 30 хв.
  - допомога при обмороженні— 30 хв. - допомога при інших невідкладних станах (тепловий удар, отруєння, втрата свідомості, інсульт, епілепсія, укуси тварин) — 50 хв.
  - Видача сертифіката міжнародного зразка.
  Разом — 720 хв (12 годин).

Навчання проходить у групах від 8 до 16 осіб, щоб кожен встиг відпрацювати навички та отримати якісні знання.
Стаючи слухачем тренінгу, ви робите вагомий внесок у підтримку соціальних та гуманітарних програм та проектів Червоного Хреста Харківської області. Волонтери Червоного Хреста та всі, хто допомагає діяльності та розвитку організації, проходять навчання безкоштовно.
Найближчі групи та умови участі: Записатися на тренінг

Докладніше:     

Всі питання можна поставити за телефонами:

+38 (096) 598 39 74
+38 (099) 268 61 52
+38 (093) 352 01 00


або:     

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото