БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

БЕЗКОШТОВНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

Кожен місяць для всіх бажаючих ми проводимо безкоштовні майстер-класи з першої допомоги тривалістю 2-2,5 год. Під час заходу ми повноцінно розглядаємо кілька тем з базового тренінгу, зокрема слухачі мають можливість відпрацювати навички на практиці та поставити запитання тренерам.

Цей майстер-клас ми можемо провести для організованої групи від 15 чол.
Мета майстер-класу — навчити правильно надавати першу допомогу потерпілому без шкоди для нього та дотримуючись особистої безпеки. Проводять майстер-класи інструктори за програмою, сертифікованою Глобальним довідковим центром з навчання першої допомоги Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
Наші інструктори — насамперед практики.

На майстер-класі ми розбираємо наступні теми:
принципи надання першої допомоги, огляд потерпілого, виклик "швидкої";
допомога людині непритомна, переведення постраждалої у відновне становище;
відповімо на Ваші запитання.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: Взяти участь

Докладніше:


Всі питання за тел.:

+38 (096) 598 39 74
+38 (095) 004 96 15


До зустрічі на майстер-класі!

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото