КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ

Ми проводимо навчання за програмою, сертифікованою Global First Aid Reference Centre of International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies (Глобальним довідковим центром з навчання першої допомоги Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця).

Формати навчання:
-12-годинні тренінги — це базова програма, в рамках якої слухачі навчаться правильних дій у різних ситуаціях. Набуті навички відпрацьовуються на спеціальних манекенах та один на одному. Наприкінці тренінгу учасники отримають сертифікат міжнародного зразка. У групі має бути від 10 до 16 осіб;
Під час навчання ми акцентуємо увагу на тому, як людина без медичної освіти може допомогти потерпілому, не нашкодивши нікому. Вчимо надавати першу допомогу підручними засобами.
Заняття можемо провести як у вашому, так і в нашому приміщенні. Взяти участь
Фото, відгуки наших слухачів ви можете подивитися на
Всі питання за тел.:

+38 (096) 598 39 74
+38 (099) 268 61 52
+38 (093) 352 01 00

Захист життя людини

Запобігання та полегшення людських страждань

Твердження ідеалів миру, добра та милосердя

Хто ми

Харківська обласна організація – структурний підрозділ Товариства Червоного Хреста України – найстарішої та наймасштабнішої гуманітарної організації на території України. Діяльність: медико-соціальна допомога та охорона здоров'я; підготовка до надзвичайних ситуацій та реагування на них; навчання та поширення знань; розвиток молодіжного та волонтерського руху.

Що ми робимо

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України — захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил та органам охорони здоров'я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності у гуманітарній сфері .

Наші фото