Принципи міжнародного руху Червоного Хреста

Усі складові Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, національні товариства – у своїй діяльності керуються єдиними принципами.

Гуманність
Міжнародний рух, виникнення якого зумовлене прагненням надавати допомогу всім пораненим на полі бою без винятку або переваги, намагається за будь-яких обставин як на міжнародному, так і на національному рівні попереджувати або полегшувати страждання людини. Рух покликаний захищати життя та здоров’я людей, забезпечувати повагу до людської особистості. Він сприяє досягненню взаєморозуміння, дружби, співробітництва і міцного миру між народами.

Неупередженість
Міжнародний рух не робить будь-якого розрізнення за расовою, релігійною, класовою ознакою або політичними переконаннями. Він лише намагається полегшувати страждання людей і в першу чергу тих, хто найбільше цього потребує.

Нейтральність
Щоб зберегти загальну довіру, Міжнародний рух не може приймати будь-яку сторону у збройних конфліктах і вступати в суперечки політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру.

Незалежність
Міжнародний Рух незалежний. Національні товариства, надаючи допомогу уряду в його гуманітарній діяльності і дотримуючись законів своєї країни, повинні, проте, завжди зберігати автономію, щоб мати можливість діяти відповідно до принципів Міжнародного руху.

Добровільність
У своїй добровільній діяльності щодо надання допомоги Міжнародний рух ні в якій мірі не керується прагненням одержання вигоди.

Єдиність
У будь-якій країні може бути тільки одне національне товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця. Воно повинно бути відкритим для всіх і здійснювати свою гуманітарну діяльність на всій території країни та за ії межами.

Універсальність
Міжнародний Рух є всесвітнім. Всі національні товариства користуються рівними правами і зобов’язані надавати допомогу одне одному.

В планах

  • 17
  • 01
Хто забов'язан надавати першу допомогу ?
  • 19:00 ; 11.12.2020
  • Волонтерский центр Красного Креста
  • 11
  • 12
Разговорный клуб на немецком
  • 19:00 ; 11.12.2020
  • Волонтерский центр Красного Креста

Наша місія

Наша місія

Захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань, утвердження ідеалів миру, добра та милосердя.

ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ

Стати волонтером
Залиште ваші контакти, ми зв'яжемося з вами

Стати волонтером

Як ви можете нам допомогти?

Для консультації - звертайтесь за безкоштовним номером:

057 720 0 526

Наші волонтери

Курочкіна Ольга

Курочкіна Ольга

Старший волонтер напряму "Допомога малозабезпеченим та непрацездатним"

Данієла Ікім

Данієла Ікім

Координатор напряму "Робота з дітьми у дитячих будинках, притулках, інтернатах"

Плащів Максим

Плащів Максим

Командир загону швидкого реагування ХОО ТЧКУ