Принципи міжнародного руху Червоного Хреста

Усі складові Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, національні товариства – у своїй діяльності керуються єдиними принципами.

Гуманність
Міжнародний рух, виникнення якого зумовлене прагненням надавати допомогу всім пораненим на полі бою без винятку або переваги, намагається за будь-яких обставин як на міжнародному, так і на національному рівні попереджувати або полегшувати страждання людини. Рух покликаний захищати життя та здоров’я людей, забезпечувати повагу до людської особистості. Він сприяє досягненню взаєморозуміння, дружби, співробітництва і міцного миру між народами.

Неупередженість
Міжнародний рух не робить будь-якого розрізнення за расовою, релігійною, класовою ознакою або політичними переконаннями. Він лише намагається полегшувати страждання людей і в першу чергу тих, хто найбільше цього потребує.

Нейтральність
Щоб зберегти загальну довіру, Міжнародний рух не може приймати будь-яку сторону у збройних конфліктах і вступати в суперечки політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру.

Незалежність
Міжнародний Рух незалежний. Національні товариства, надаючи допомогу уряду в його гуманітарній діяльності і дотримуючись законів своєї країни, повинні, проте, завжди зберігати автономію, щоб мати можливість діяти відповідно до принципів Міжнародного руху.

Добровільність
У своїй добровільній діяльності щодо надання допомоги Міжнародний рух ні в якій мірі не керується прагненням одержання вигоди.

Єдиність
У будь-якій країні може бути тільки одне національне товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця. Воно повинно бути відкритим для всіх і здійснювати свою гуманітарну діяльність на всій території країни та за ії межами.

Універсальність
Міжнародний Рух є всесвітнім. Всі національні товариства користуються рівними правами і зобов’язані надавати допомогу одне одному.

В планах

  • 17
  • 01
Хто забов'язан надавати першу допомогу ?
  • 19:00 ; 11.12.2020
  • Волонтерский центр Красного Креста
  • 11
  • 12
Разговорный клуб на немецком
  • 19:00 ; 11.12.2020
  • Волонтерский центр Красного Креста

Наша миссия

Наша миссия

Защита жизни человека, предотвращение и облегчение человеческих страданий, утверждения идеалов мира, добра и милосердия.

ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ

Стати волонтером
Залиште ваші контакти, мі зв'яжемося з вами

Стати волонтером

Как Вы можете нам помочь?

Для консультации - обращайтесь по бесплатному номеру:

057 720 0 526

Наши волонтёры

Курочкина Ольга

Курочкина Ольга

Старший волонтер направления "Помощь малоимущим и нетрудоспособным"

Даниела Иким

Даниела Иким

Координатор направления "Работа с детьми в детских домах, приютах, интернатах"

Плащов Максим

Плащов Максим

Командир отряда быстрого реагирования ХОО ОККУ